Drewniane klocki magnetyczne

Magnetyczne klocki drewniane to coś więcej niż świetna zabawa!

Klocki drewniane to piękna historia dziecięcej zabawy przez wieki. Często jednak budowle z klocków ulegały zniszczeniu – wystarczył jeden ruch, aby cała misterna dziecięca konstrukcja została zniszczona.

Dlatego powstały Kooglo Klocki, czyli klocki drewniane, które zostały uzupełnione delikatnymi magnesami. Dzięki temu budowle nie rozpadną się, a przyciągające się klocki można układać w przeróżne konstrukcje przestrzenne.

Skąd pomysł?
Życiem rządzą przypadki, sploty wydarzeń i… dzieciaki
I to one inspirują lepiej niż niejeden fantastyczny i przeraźliwie drogi kurs kreatywnego myślenia. A gdy się doda do tego obserwacyjną zręczność i chęć podglądania dzieci w zabawie to już pomysły same spadają niemalże z nieba.

Przy trójce dzieciaków, wśród których prym wiedzie płeć męska, profesja budowlańca, kierownika budowy, tudzież architekta jest bardzo ważna, wielokrotnie omawiana i wdrażana w życie za sprawą wszelkich dostępnych na rynku klocków.

I tak właśnie z obserwacji zabawy zrodził się pomysł klocków, które połączą tradycję z nowatorskim podejściem do zabawki, którą przez wieki kochały i kochają dzieciaki – klocki drewniane.

Uzupełniliśmy je subtelnymi magnesami, które sprawiają, że żadna budowla nie zostanie zniszczona. Co więcej, magnesy pozwalają łączyć klocki na zupełnie nowe sposoby. Jakie? Dzieciaki bez trudu je odnajdą!